Bestyrelsen
Søren Friis

Søren Friis Formand

Hans Egedes Vej 67
9600 Aars

+45 4062 4743
Formand@aarsgolfklub.dk

Claus Andreasen

Claus Andreasen Næstformand/sekretær

Dronningholmvej 56
9600 Aars

+45 2615 8741
Claus_Andreasen@hotmail.com

Lene Bechmann

Lene Bechmann Kasserer

Gl. Tingvej 33A
9600 Aars

+45 4029 6029
L.bechmann@jubii.dk

Knud Pedersen

Knud Pedersen Bestyrelsesmedlem

Tokesvej 1 st.
9600 Aars

+45 2320 0633
Knp@aars.dk

Jens Kristian Dissing

Jens Kristian Dissing Besstyrelsesmedlem

Bogfinkevej 6
9600 Aars

+45 6131 3721
jkedissing@gmail.com

Poul Bang Nielsen

Poul Bang Nielsen Besstyrelsesmedlem

Kong Valdemars Vej 6
9600 Aars

+45 2214 1462
Poulbn@hotmail.com

Karsten Urbrand

Karsten Urbrand Bestyrelsesmedlem

Keldgårdsvej 43
9600 Aars

+45 6168 3223
Kun@esaars.dk

Martin Larsen

Martin Larsen Suppleant

Peder Stubsvej 29
9600 Aars

+45 2323 2211
mklarsen@yahoo.dk

Poul Erik Haurum Supplant

xxx xxx
9600 Aars

+45 4014 1912
poul.haurum@gmail.com

×

Vi anvender cookies for at forbedre din oplevelse, opsamle statistik og huske indstillinger. Ved at klikke videre accepterer du dette. Accepter